سوالات متداول

سوالات متداول

1. چرا رمرتون؟

فعالیت ما از سال ۱۳۸۶ در منطقه ۲۲ در صنف املاک و مستغلات آغاز شده و جز اولین املاک ها در منطقه ۲۲ بوده ایم و افتخار این را داشته ایم که بیش از یک ده به صورت حرفه ای و‌ مستمر با کادری متخصص، مجرب و آموزش دیده در خدمت مشتریان عزیز و گرامی باشیم، هم چنین سعی کرده ایم تا در این حوزه بهترین و نوآورانه ترین خدمات را از نگاه مشتری به شما عزیزان ارائه دهیم و همواره در تلاش هستیم تا با یاری خداوند متعال زیر ساخت های خدمات هرچه بهتر و سهولت در انجام امور ملکی را برای شمامشتریان گرامی فراهم نماییم و هم اکنون مزیت ها و امکاناتی را به وجود آورده ایم که بسیار از دغدغه های مشتریان عزیز را مرتفع نموده است.
اعتبار کسب و کار خود را وام دار اعتماد و اطمینان شما مشتریان گرامی هستیم و در حفظ و کسب بیشتر آن همواره در تلاش می باشیم.

2. مزیت های رمرتون نسبت به املاک های دیگر چیست؟

دپارتمان رمرتون با رصد کردن مسائل و مشکلات مشتریان عزیز در طول دوره ی فعالیت خود سعی خود را بر مرتفع ساختن مشکلاتی که در مواردی از قبیل بازدید حضوری ، آگهی ملک ، هدر رفتن زمان مشتریان ، امکان مقایسه ملک ها ، محدود بودن موارد بازدید حضوری و… به وجود می آمد با توجه به پیشرفت هر روزه ی علم و فناوری تصمیم خود را بر حل این مشکلات با هوشمند سازی و ارائه روش های منحصر به فرد گرفته است و با تیمی متخصص و حرفه ای این خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه می نماید.

3. شرایط معمول ساخت پروژه ی پیش فروش به چه صورت است؟

شرایط معمول شروع به کار پروژه های پیش فروش به این صورت هست که تعاونی سازنده ای که به صورت رسمی ثبت شده است و شماره ثبت دارد که به صورت شخصی یا برای ارگان های دولتی می باشد موقعیت مورد نظر را خریداری کرده و شروع به اعضا گیری برای پروژه می کنند و در دفتر تعاونی مراحل به نام زدن و نقل انتقال صورت می گیرد و به شکل دفترچه و یا کاردکسی که اوراق بهادار محسوب می شود به عضو تحویل داده می شود.

4. تعریف کلمه ی “امتیاز” در پروژه ی های پیش فروش چیست؟

امتیاز به اوراق های بهاداری اطلاق می شود که فقط در پروژه ی های پیش فروش قابل ارائه می باشند. که می توانند در کاربری های مسکونی ، اداری و تجاری ارائه شوند. و به هریک از اعضایی که عضو آن پروژه باشند این اوراق تعلق می گیرد که فقط در محل صادر شده ارزش دارد و قابل نقل و انتقال است. هر برگه ی امتیاز می تواند از نظر مقدار سهام مالکیت مختلف باشد و آن از طرف تعاونی و یا هیئت مدیره پروژه تعیین می گردد. به طور مثال یک برگ امتیاز در یک پروژه ی تجاری و اداری می تواند شامل ۱ متر سهم تجاری و ۱ متر سهم اداری باشد.

5. کد رهگیری در صنف املاک به چه منظور است؟

کد رهگیری یک کد ۱۳ رقمی است که فقط از طرف املاک هایی که عضو اتحادیه املاک و مستغلات کشور هستند قابل دریافت می باشد. دریافت کد رهگیری به روش جدید و به صورت هوشمند از سال ۱۳۸۷ از طرف اتحادیه تصویب شده است. و به منظور پیگیری دقیق تر معاملات و استعلام راحت تر آن ها می باشد.

6. کد رهگیری برای چه نوع معاملاتی قابل دریافت می باشد؟

کد رهگیری برای تمامی معاملات اعم از خرید و فروش ، رهن و اجاره قابل دریافت می باشد.

7. شرایط اخذ وام مسکن به چه صورت است؟

شرایط اخذ وام مسکن با توجه به طرح های متفاوتی که از سوی بانک ها ارائه می شود متفاوت است اما چند معیار کلی که وجود دارد ، یکی بانک مسکن نسبت به سایر بانک ها خدمات و شرایط بهتری را ارائه می کند ، دیگر این که ملک حتما باید دارای سند باشد ، وام مسکن به خانه هایی با حداکثر عمر ۲۰ سال (از تاریخ صدور پروانه) و وام یکم به خانه هایی با حداکثر عمر ۱۵ سال تعلق می گیرد.

8. وظایف اصلی مؤجر(اجاره دهنده) از نظر حقوقی در برابر مستأجر چیست؟

۱) موجر باید در تاریخ مقرر در قرارداد ملک را تحویل مستاجر دهد تا مستاجر استفاده کامل را از ملک ببرد.
۲) تمامی مخارجی که برای تعمیرات ملک هست به عهده ی موجر می باشد برای استفاده کامل مستاجر مگر اینکه خلاف این پیش بیاید.
۳) موجر حق ندارد تا پایان زمان عقد قرارداد تغییراتی برای مستاجر به وجود بیاورد یا مانع استفاده او شود.

9. وظایف اصلی مستأجر از نظر حقوقی در برابر مؤجر چیست؟

۱) مستاجر باید در تاریخ های معیین شده و مقرر اجاره را به موجر بپردازد.
۲) مستاجر باید در استفاده از مورد اجاره تعدی و تفریط نکند یا عملی که مورد خسارت و یا آسیب به ملک شود که در این صورت در برابر مالک مسئول خواهد بود.
۳) مستاجر باید از مورد اجاره فقط در کاربری ذکر شده در قرارداد استفاده کند در غیر این صورت در مورد مالک مسئول است.
۴) اگر تعمیراتی از جانب مستاجر در مورد اجاره بدون اطلاع و اذن موجر صورت بگیرد هزینه آن به عهده ی مستاجر می باشد.
۵) اگر تعمیراتی ضروری در مورد اجاره وجود داشته باشد که عدم انجام آن به موجر خسارت وارد کند ، مستاجر نمیتواند مانع تعمیرات موجر شود.

10. منظور از “واریزی” در پروژه های پیش فروش چیست؟

این عنوان در پروژه های پیش فروش استفاده می شود و مجموعه تمامی مبالغی است که از ابتدا خریدار عضو تعاونی به حساب تعاونی واریز کرده است.

11. منظور از “حق امتیاز” در پروژه های پیش فروش چیست؟

حق امتیاز برای پروژه های پیش فروش است و به ملک خریداری شده اطلاق می شود
و سودی است که برای فروشنده منظور می شود.

12. منظور از “قرارداد ساخت” در پروژه های پیش فروش چیست؟

به هزینه ی تراکم زمین به علاوه ی هزینه ساخت برای هر متراژ می گویند.

13. شرایط معمول به نام زدن پروژه ی های پیش فروش به چه صورت است؟

پروژه توسط املاک های منطقه ارائه می شود ، خریدار بعد مشاهده کردن اطلاعات پروژه و تحلیل آن در صورت تمایل به خرید به تعاونی و یا دفتر پروژه ی مورد نظر ارجاع داده می شود و امور به نام زدن و نقل و انتقال ملک در مکان مزبور انجام می شود.

14.شرایط معمول نحوه ی انتخاب واحد در پروژه های پیش فروش به چه صورت است؟

به طور معمول بر اساس پرداخت به موقع اقساط پروژه ، اعضا امتیاز بندی می شوند و در موعد مقرر (نزدیک به تحویل) واحد ها بر اساس امتیازات تقسیم بندی می گردد.

15.وظایف حقوقی املاک در برابر مشتری در انواع معاملات چیست؟

۱) دریافت کد رهگیری برای معاملات
۲) بازدید دادن ملک توسط مشاور به مشتری
۳) استعلام صحت ملک و هویت مشتری ها در معاملات
۴) دریافت مدارک لازم و مورد نیاز از طرفین معامله

16. اطلاع رسانی زمان بازدید های حضوری به چه نحوی می باشد؟

هنگامی که مشتریان زمان مورد نظر خود را از جدول زمانی رزرو کردند
با توجه به زمان مورد نظر ۲ روز قبل و ۲ ساعات قبل بازدید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

17. برآورد قیمت املاک توسط رمرتون بر چه مبنایی صورت می گیرد؟

برآورد قیمت توسط کارشناسان متخصص در زمینه ی قیمت گذاری صورت می گیرد و یک حدود قیمت میانگین نسبت به منطقه ارائه می شود.

18. نحوه ی ثبت ملک برای برآورد قیمت به چه صورت است؟

در صفحه ی اصلی سایت پس از زدن تب برآورد قیمت وارد صفحه مورد نظر شده و پس از پر کردن اطلاعات مورد نیاز کارشناسان ما در کمتر از ۲۴ ساعت پس از برآورد قیمت با شما تماس می گیرند.

19. قواعد و قوانین بازدید حضوری به چه صورت است؟

پس از رزرو زمان مناسب خود برای ملک مورد نظر بازدید کنندگان گرامی می بایست حداقل ۱۵ دقیقه قبل از ساعت مقرر در آدرس ارسال شده از طرف رمرتون حضور به عمل بیاورند. در صورت تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه از ساعت رزرو شده قرار بازدید لغو می شود.

20. نحوه ی ثبت آگهی ملک در سایت به چه صورت است؟

آگهی ملک برای مالکان از طرف رمرتون کاملا به صورت رایگان انجام می شود. در صفحه اصلی با زدن تب “ثبت ملک” و دادن چند اطلاعات مختصر ملک شما وارد مرحله ی اولیه ثبت می شود و پس از آن کارشناسان ما در اسرع وقت (کمتر از ۲۴ ساعت) با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را به عمل می آورند.

21. ملک ثبت شده در سایت از طرف مشتری به چه نحوی در سایت قرار می گیرد؟

پس از ثبت ملک از طرف مالک و وارد شدن ملک به مرحله ی اولیه ثبت کارشناسان ما موعدی را توسط مالک محترم مقرر می کنند و در زمان مزبور تیم رمرتون برای انجام امور تکمیلی به ملک مورد نظر اعزام می شود.

22. روند معاملات ملکی در رمرتون به چه نحوی می باشد؟

پس از صورت گرفتن بازدید نهایی از طرف مشتری در صورت پسندیدن ملک از طرف رمرتون بیعانه ای جهت انجام معامله اخذ می گردد و نهایتا با هماهنگی طرفین معامله زمانی برای عقد قرارداد در نظر گرفته می شود.

23. نحوه ی رزرو بازدید حضوری در سایت به چه صورت است؟

مشتریان محترم پس از مشاهده ویدیو و تور مجازی ملک در صورت تمایل به بازدید حضوری که به منزله ی بازدید نهایی می باشد از جدول زمانی منحصر به ملک مورد نظر زمان مناسب خود را در صورت آزاد بودن می توانند رزرو کنند.

24. راه های مختلف دریافت مشاوره کدام اند؟

مشتریان عزیز می توانند از راه چت آنلاین در سایت که همیشه در دسترس می باشد و هم چنین تماس مستقیم با دپارتمان رمرتون توسط کارشناسان ما مشاوره دریافت کنند.

25. نحوه ی انتخاب پروژه های پیش فروش توسط رمرتون و عرضه به مشتری به چه صورت است؟

با توجه به مدت فعالیت کاری رمرتون و تجربه های کسب شده تا به حال کارشناسان ما با رصد کردن پروژه های پیش فروش از همه ی ابعاد و آنالیز کردن آن دسته از تعاونی های معتبری که رزومه ی خوبی از داشته اند و معتبر هستند را انتخاب کرده که برای مشتریان عزیز نیز سود خوبی به همراه داشته باشد.

26. دلیل انتخاب ارائه ملک ها در قالب رسانه تصویری از طرف رمرتون چیست؟

به دلیل موانع متعددی که هم برای مشتریان و هم برای مالکان همیشه وجود داشته است رمرتون برای اولین بار در ایران روشی نوین و خلاقانه برای کاربران بنا نهاده است، که راحتی ، صرفه جویی در زمان ، حسی متفاوت و مزیت های جذاب دیگر را برای کاربران به ارمغان میاورد.

27. دلیل وجود جدول زمانبندی برای بازدید حضوری چیست؟

به دلیل مسائلی مانند شرایط مختلف بازدید ملک های مختلف ، دردسترس نبودن ملک برای بازدید در هر زمان ، از بین رفتن زمان و فرصت بازدید کننده و سایر موانع موجود رمرتون برای بهینه کردن هر چه بیشتر بازدید ها برای مشتریان عزیز این راه حل را ارائه داده است.

ثبت ملک در رمرتون

  • توجه : شماره موبایل ( حتماً بدون 0 وارد شود ) تشکر

قیمت ملک شما در رمرتون

  • نکته : شماره موبایل حتما به این صورت باشد 9120903090
  • بر حسب متر

کلیه حقوق مادی و معنوی برای دارنده سایت محفوظ است .
جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید